Aukcja nr 33

USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
Jesteś w: A33  POLSKA
pólgrosz 1549, Wilno, na rewersie odmiana napisu DVCAT LITVA, Ivanauskas 476:74, wyśmienity egzemp.. pólgrosz 1549, Wilno, na rewersie odmiana napisu DVCAT LITVA, Ivanauskas 476:74, wyśmienity egzemp..
307 Zygmunt II August 1545-1572
pólgrosz 1549, Wilno, na rewersie odmiana napisu DVCAT LITVA, Ivanauskas 476:74, wyśmienity egzemplarz
150 zł
250 zł
półgrosz 1549, Wilno, na rewersie odmiana napisu DVCAT9 LITVA, Ivanauskas 476:74 półgrosz 1549, Wilno, na rewersie odmiana napisu DVCAT9 LITVA, Ivanauskas 476:74
308 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1549, Wilno, na rewersie odmiana napisu DVCAT9 LITVA, Ivanauskas 476:74
100 zł
250 zł
półgrosz 1550, Wilno, Ivanauskas 478:72 półgrosz 1550, Wilno, Ivanauskas 478:72
309 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1550, Wilno, Ivanauskas 478:72
100 zł
240 zł
półgrosz 1551, Wilno, Ivanauskas 479:74, wyśmienicie zachowany półgrosz 1551, Wilno, Ivanauskas 479:74, wyśmienicie zachowany
310 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1551, Wilno, Ivanauskas 479:74, wyśmienicie zachowany
150 zł
310 zł
półgrosz 1552, Wilno, Ivanauskas 480:75, nieco rzadszy rocznik półgrosz 1552, Wilno, Ivanauskas 480:75, nieco rzadszy rocznik
311 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1552, Wilno, Ivanauskas 480:75, nieco rzadszy rocznik
200 zł
230 zł
półgrosz 1553, Wilno, Ivanauskas 482:75, T. 5, rzadki i ładny półgrosz 1553, Wilno, Ivanauskas 482:75, T. 5, rzadki i ładny
312 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1553, Wilno, Ivanauskas 482:75, T. 5, rzadki i ładny
500 zł
520 zł
półgrosz 1555, Wilno, Ivanauskas 485:75, nieco ciekawszy rocznik półgrosz 1555, Wilno, Ivanauskas 485:75, nieco ciekawszy rocznik
313 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1555, Wilno, Ivanauskas 485:75, nieco ciekawszy rocznik
100 zł
190 zł
półgrosz 1556, Wilno, Ivanauskas 489:75, piękny egzemplarz półgrosz 1556, Wilno, Ivanauskas 489:75, piękny egzemplarz
314 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1556, Wilno, Ivanauskas 489:75, piękny egzemplarz
150 zł
210 zł
półgrosz 1556, Wilno, Ivanauskas 489:75 półgrosz 1556, Wilno, Ivanauskas 489:75
315 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1556, Wilno, Ivanauskas 489:75
100 zł
półgrosz 1557, Wilno, Ivanauskas 495:76, piękny egzemplarz półgrosz 1557, Wilno, Ivanauskas 495:76, piękny egzemplarz
316 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1557, Wilno, Ivanauskas 495:76, piękny egzemplarz
125 zł
190 zł
półgrosz 1558, Wilno, Ivanauskas 500:77 półgrosz 1558, Wilno, Ivanauskas 500:77
317 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1558, Wilno, Ivanauskas 500:77
100 zł
80 zł
półgrosz 1559, Wilno, Ivanauskas 503:77 półgrosz 1559, Wilno, Ivanauskas 503:77
318 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1559, Wilno, Ivanauskas 503:77
100 zł
80 zł
półgrosz 1560, Wilno, Ivanauskas 508:77 półgrosz 1560, Wilno, Ivanauskas 508:77
319 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1560, Wilno, Ivanauskas 508:77
125 zł
210 zł
pólgrosz 1562, Wilno, odmiana z herbem Topór u dołu, Ivanauskas 527:78, T.3, rzadki, ciemna patyna pólgrosz 1562, Wilno, odmiana z herbem Topór u dołu, Ivanauskas 527:78, T.3, rzadki, ciemna patyna
320 Zygmunt II August 1545-1572
pólgrosz 1562, Wilno, odmiana z herbem Topór u dołu, Ivanauskas 527:78, T.3, rzadki, ciemna patyna
150 zł
200 zł
półgrosz 1565, Wilno, Ivanauskas 548:78, delikatna złocista patyna półgrosz 1565, Wilno, Ivanauskas 548:78, delikatna złocista patyna
321 Zygmunt II August 1545-1572
półgrosz 1565, Wilno, Ivanauskas 548:78, delikatna złocista patyna
100 zł
210 zł
denar 1556, Wilno, Ivanauskas 440:61, ciemna patyna denar 1556, Wilno, Ivanauskas 440:61, ciemna patyna
322 Zygmunt II August 1545-1572
denar 1556, Wilno, Ivanauskas 440:61, ciemna patyna
100 zł
150 zł
1/4 ecu 1588, Nantes, Duplessy 1133, ciemna patyna 1/4 ecu 1588, Nantes, Duplessy 1133, ciemna patyna
323 Henryk Walezy 1573-1575 (1589)
1/4 ecu 1588, Nantes, Duplessy 1133, ciemna patyna
300 zł
290 zł
Ferdynand I -dukat 1563, Krzemnica z kontrasygnatą oblężniczą -herb Gdańska w owalnej tarczy, złot.. Ferdynand I -dukat 1563, Krzemnica z kontrasygnatą oblężniczą -herb Gdańska w owalnej tarczy, złot..
324 Gdańsk w oblężeniu 1577
Ferdynand I -dukat 1563, Krzemnica z kontrasygnatą oblężniczą -herb Gdańska w owalnej tarczy, złoto 3.54 g. stempli z herbem miasta zbuntowani gdańszczanie używali do..
7 500 zł
13 000 zł
grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, monety stempla K. Goebla (bez kawki), T. 2.50, bardzo ładnie zachow.. grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, monety stempla K. Goebla (bez kawki), T. 2.50, bardzo ładnie zachow..
325 Gdańsk w oblężeniu 1577
grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, monety stempla K. Goebla (bez kawki), T. 2.50, bardzo ładnie zachowany egzemplarz, złocistozielonkawa patyna
1 400 zł
1 750 zł
grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta stempla K. Goebla (bez kawki), na rewersie rozetka kończy na.. grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta stempla K. Goebla (bez kawki), na rewersie rozetka kończy na..
326 Gdańsk w oblężeniu 1577
grosz oblężniczy 1577, Gdańsk, moneta stempla K. Goebla (bez kawki), na rewersie rozetka kończy napis, T. 2.50
750 zł
980 zł