Aukcja nr 33

USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
Jesteś w: A33  MONETY ZAGRANICZNE  ROSJA  Paweł I 1796-1801
rubel 1798, Petersburg, litery C M - M Å, Bitkin 32, wada blachy, ale ładnie zachowany egzemplarz,.. rubel 1798, Petersburg, litery C M - M Å, Bitkin 32, wada blachy, ale ładnie zachowany egzemplarz,..
1159 ROSJA / Paweł I 1796-1801
rubel 1798, Petersburg, litery C M - M Å, Bitkin 32, wada blachy, ale ładnie zachowany egzemplarz, patyna
2 000 zł
1 600 zł
połtina 1801, Petersburg, litery C M - A ą, Bitkin 62 R, rzadki rocznik, minimalne uderzenie na ra.. połtina 1801, Petersburg, litery C M - A ą, Bitkin 62 R, rzadki rocznik, minimalne uderzenie na ra..
1160 ROSJA / Paweł I 1796-1801
połtina 1801, Petersburg, litery C M - A ą, Bitkin 62 R, rzadki rocznik, minimalne uderzenie na rancie
3 000 zł
4 000 zł
półpołtinnik 1799, Petersburg, litery C M - M Å, Bitkin 71 małe uszkodzenie na awersie półpołtinnik 1799, Petersburg, litery C M - M Å, Bitkin 71 małe uszkodzenie na awersie
1161 ROSJA / Paweł I 1796-1801
półpołtinnik 1799, Petersburg, litery C M - M Å, Bitkin 71 małe uszkodzenie na awersie
400 zł
500 zł
2 kopiejki 1801 EM, Jekaterinburg, Bitkin 118, patyna 2 kopiejki 1801 EM, Jekaterinburg, Bitkin 118, patyna
1162 ROSJA / Paweł I 1796-1801
2 kopiejki 1801 EM, Jekaterinburg, Bitkin 118, patyna
III+/II-
VF+/EF-
150 zł