Aukcja nr 33

USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
Jesteś w: A33  LITERATURA
41 K. Plage-Monety bite w miedzi za panowania Stanisława Augusta, 32 str., 18 tablic, Warszawa 1897 BNP 2600, zapiski w tekście, twarda oprawa
300 zł
520 zł
42 J. Tyszkiewicz- Podręcznik numizmatyczny zawierający ceny amatorskie monet polskich od 1506 roku do 1795 roku, 100 str. Poznań 1890, BNP 496, uszkodzona strona tytuło..
100 zł
180 zł
43 W. Wittyg- Wykopalisko mianowskie monet średniowiecznych polskich, 36 str., 2 tabl., Warszawa 1890, BNP 1298, twarda oprawa
120 zł
96 zł
44 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, tomy I-III 1909-1911, Kraków 1909-1911, BNP 64, twarda oprawa, pierwsze 16 stron w odbitce kserograficznej
500 zł
760 zł
45 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne tomy IV-VI 1912-15, Kraków 1912-1915, BNP 64, twarda oprawa
400 zł
780 zł
46 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne tomy VII-VIII, 1916-19, Kraków 1916-1919, BNP 64, twarda oprawa
700 zł
1 450 zł
47 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne tomy IX-X 1920-24, Kraków 1921-1924, BNP 64, twarda oprawa
250 zł
520 zł
48 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne tomy XI-XIII, 1925-30, Kraków 1925-1930, BNP 64, twarda oprawa
400 zł
800 zł
49 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne tom XIV 1931-32, Kraków 1933, BNP 64, twarda oprawa
200 zł
420 zł
50 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne tomy XV 1933, Kraków 1934, BNP 64, oprawa broszurowa
100 zł
320 zł
51 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne tomy XVI 1934, Kraków 1935, BNP 64, oprawa broszurowa, uszkodzenia okładki
80 zł
280 zł
52 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne tomy XVII 1935, Kraków 1936, BNP 64, oprawa broszurowa
100 zł
110 zł
53 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne tomy XVIII 1936, Kraków 1937, BNP 64, oprawa broszurowa
100 zł
110 zł
54 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne tomy XIX 1937, Kraków 1938, BNP 64, oprawa broszurowa uszkodzona
80 zł
100 zł
55 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne tomy XX 1938-1939, Kraków 1939, BNP 64, oprawa broszurowa
200 zł
320 zł
56 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne tomy XXI 1940-1948 Kraków 1949, BNP 64, oprawa broszurowa
100 zł
80 zł
57 I. Zagórski -Monety dawnej Polski jako też prowincyj i miast do niej niegdy należnych z trzech ostatnich wieków, 191 + 18 str., 2+60 tablic, Warszawa 1845, BNP 2667, ..
600 zł
820 zł