Aukcja 33 / 777

USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
Jesteś w: A33  POLSKA  Wolne Miasto Gdańsk

komplet monet (1, 2, 5 i 10 fenigów, 1/2, 1, 2, 5 oraz 25 guldenów) z 1923 roku wybitych przez mennicę w Utrechcie w eleganckim etui, Parchimowicz 53.f, 54.d, 55.c, 57.b, 59.c, 61.c, 63.b, 65.c, 70.b. Wszystkie monety wybite stemplem lustrzanym, gabinetowy stan zachowania, piękna patyna, ogromna rzadkość

Numer: 777
Opis: Wolne Miasto Gdańsk. komplet monet (1, 2, 5 i 10 fenigów, 1/2, 1, 2, 5 oraz 25 guldenów) z 1923 roku wybitych przez mennicę w Utrechcie w eleganckim etui, Parchimowicz 53.f, 54.d, 55.c, 57.b, 59.c, 61.c, 63.b, 65.c, 70.b. Wszystkie monety wybite stemplem lustrzanym, gabinetowy stan zachowania, piękna patyna, ogromna rzadkość
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 03-12-2005
Cena szacunkowa: 40 000 zł
Cena wywoławcza: 32 000 zł
Cena wylicytowana: 42 000 zł
Ilość odsłon: 1857