Aukcja nr 28

USD/PLN: 3.650 | EUR/PLN: 4.300 | data: 24-05-2003
Jesteś w: A28  ODZNACZENIA I ODZNAKI  AUSTRIA
Krzyż Oficerski Orderu Franciszka Józefa, brąz złocony, punca gwiazdka, na rewersie nazwa wytwórcy.. Krzyż Oficerski Orderu Franciszka Józefa, brąz złocony, punca gwiazdka, na rewersie nazwa wytwórcy..
1004 AUSTRIA
Krzyż Oficerski Orderu Franciszka Józefa, brąz złocony, punca gwiazdka, na rewersie nazwa wytwórcy VINC, MAYERS, SÖHNE WIEN, zapięcie na szpilkę, minimalne ubytki ema..
1 750 zł
Krzyż Zasługi z Koroną, brąz złocony, punca gwiazdka, nazwa wytwórcy WILH.KUNZ.WIENE, brak wstążki Krzyż Zasługi z Koroną, brąz złocony, punca gwiazdka, nazwa wytwórcy WILH.KUNZ.WIENE, brak wstążki
1005 AUSTRIA
Krzyż Zasługi z Koroną, brąz złocony, punca gwiazdka, nazwa wytwórcy WILH.KUNZ.WIENE, brak wstążki
200 zł
250 zł
Brązowy Medal Zasługi Wojskowej (MVM / FJ I), brąz złocony 31 mm, brak wstążki, bardzo ładny egzem.. Brązowy Medal Zasługi Wojskowej (MVM / FJ I), brąz złocony 31 mm, brak wstążki, bardzo ładny egzem..
1006 AUSTRIA
Brązowy Medal Zasługi Wojskowej (MVM / FJ I), brąz złocony 31 mm, brak wstążki, bardzo ładny egzemplarz
125 zł
100 zł
Jubileuszowy medal 1898 \Signum Memoriae, brąz Jubileuszowy medal 1898 \Signum Memoriae, brąz
1007 AUSTRIA
Jubileuszowy medal 1898 \Signum Memoriae, brąz
125 zł
100 zł