Aukcja nr 25

USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
Jesteś w: A25  LITERATURA
1146 M. Gumowski- Studja nad gdańską sztuką medaljerską XVII w., 47 str., 8 tablic, Kraków 1925, oprawa kartonowa
40 zł
32 zł
1147 M. Kurnatowski- Zapiski Numizmatyczne 1886 r., 12 tablic monet polskich jako podręcznik dla zbieracza, oprawa kartonowa
20 zł
16 zł
1148 Numismatische Zeitschrift- Heft 1, Wiedeń 1912, 80 str., twarda oprawa
60 zł
48 zł
1149 Numismatische Zeitschrift, Heft 1-4, Wiedeń 1914, 260 str., twarda oprawa
150 zł
120 zł
1150 Otto Helbing- München, Sammlung Alfred del Strother 1921 r, oprawa kartonowa, ciekawy zestaw polskich monet i medali
200 zł
160 zł
1151 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, zeszyty 2, 3 i 4, 1896 r
60 zł
80 zł
1152 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, zeszyt 3, 1897 r.
25 zł
55 zł
1153 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, zeszyty 2-3 i 4, 1898 r
60 zł
75 zł
1154 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, zeszyt 1, 1899 r
25 zł
55 zł
1155 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, zeszyty 1, 2, 3 i 4, 1902 r
100 zł
140 zł