Aukcja nr 22

USD/PLN: 4.630 | EUR/PLN: 3.960 | data: 28-10-2000
Jesteś w: A22  MEDALE
Władysław Bartynowski- medal autorstwa Jana Raszki 1906 r., Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku i.. Władysław Bartynowski- medal autorstwa Jana Raszki 1906 r., Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku i..
971 POLSKA
Władysław Bartynowski- medal autorstwa Jana Raszki 1906 r., Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku i u dołu, Rw: Z lewej posąg Światowida i napis w czterech wierszach P..
200 zł
720 zł
40-lecie pracy literackiej Elizy Orzeszkowej 1906 r., Aw: Popiersie w prawo i napis, Rw: Kobieta s.. 40-lecie pracy literackiej Elizy Orzeszkowej 1906 r., Aw: Popiersie w prawo i napis, Rw: Kobieta s..
972 POLSKA
40-lecie pracy literackiej Elizy Orzeszkowej 1906 r., Aw: Popiersie w prawo i napis, Rw: Kobieta stojąca przed tłumem bohaterów powieści pisarki i napis SERCE SWOJE I..
200 zł
Marceli Nencki- czworokątny medal autorstwa Henryka Kunzeka 1907 r., Aw: Popiersie trzy czwarte w .. Marceli Nencki- czworokątny medal autorstwa Henryka Kunzeka 1907 r., Aw: Popiersie trzy czwarte w ..
973 POLSKA
Marceli Nencki- czworokątny medal autorstwa Henryka Kunzeka 1907 r., Aw: Popiersie trzy czwarte w lewo i niżej napis, Rw: Naga kobieta i napis poziomy X ZJAZD LEKARZY..
200 zł
160 zł
wystawa w Wadowicach- medal niesygnowany 1907 r., Aw: Napis w czterech wierszach OKRĘGOWA WYS- TAW.. wystawa w Wadowicach- medal niesygnowany 1907 r., Aw: Napis w czterech wierszach OKRĘGOWA WYS- TAW..
974 POLSKA
wystawa w Wadowicach- medal niesygnowany 1907 r., Aw: Napis w czterech wierszach OKRĘGOWA WYS- TAWA PRZEMYSŁOWA I ROLNICZA W WADOWICACH 1907, Rw: Siedząca postać kobi..
200 zł
240 zł
medal grunwaldzki autorstwa Marcina Jarra 1910 r., Aw: Orzeł siedzący na pękniętej tarczy krzyżack.. medal grunwaldzki autorstwa Marcina Jarra 1910 r., Aw: Orzeł siedzący na pękniętej tarczy krzyżack..
975 POLSKA
medal grunwaldzki autorstwa Marcina Jarra 1910 r., Aw: Orzeł siedzący na pękniętej tarczy krzyżackiej i napis GRUNWALD 1410-1910, Rw: Król na koniu nad powalonym Krzy..
500 zł
odejście Mariana Sokołowskiego z Katedry Historii Sztuki- medal autorstwa Kunzeka 1910 r., Aw: Pop.. odejście Mariana Sokołowskiego z Katedry Historii Sztuki- medal autorstwa Kunzeka 1910 r., Aw: Pop..
976 POLSKA
odejście Mariana Sokołowskiego z Katedry Historii Sztuki- medal autorstwa Kunzeka 1910 r., Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku MARIANO SOKOLOWSKI DISCIPULI, Rw: Napi..
350 zł
977 POLSKA
250 rocznica założenia Uniwersytetu Jana Kazimierza we Lwowie 1911 r., medal autorstwa Tadeusza Błot- nickiego, Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku, Rw: Napisy pozi..
200 zł
160 zł
300 rocznica śmierci Piotra Skargi- medal autorstwa W. Bielińskiego 1912 r., Aw: Popiersie w lewo .. 300 rocznica śmierci Piotra Skargi- medal autorstwa W. Bielińskiego 1912 r., Aw: Popiersie w lewo ..
978 POLSKA
300 rocznica śmierci Piotra Skargi- medal autorstwa W. Bielińskiego 1912 r., Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku, Rw: Napis poziomy CHLUBIE NARODU DOBROCZYŃCY UBOGIC..
500 zł
medal autorstwa Cz. Makowskiego i J. Chylińskiego wybity w 1912 r., z okazji śmierci Bolesława Pru.. medal autorstwa Cz. Makowskiego i J. Chylińskiego wybity w 1912 r., z okazji śmierci Bolesława Pru..
979 POLSKA
medal autorstwa Cz. Makowskiego i J. Chylińskiego wybity w 1912 r., z okazji śmierci Bolesława Prusa, Aw: Po- piersie w lewo i napis w otoku, Rw: Nagi młodzieniec pij..
200 zł
50-lecie reform Aleksandra Wielopolskiego- medal autorstwa Cz. Makowskiego 1912 r., Aw: Popiersie .. 50-lecie reform Aleksandra Wielopolskiego- medal autorstwa Cz. Makowskiego 1912 r., Aw: Popiersie ..
980 POLSKA
50-lecie reform Aleksandra Wielopolskiego- medal autorstwa Cz. Makowskiego 1912 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku, Rw: W kwadracie napis poziomy, Strzałk.242 ..
200 zł
50 rocznica Powstania Styczniowego- medal autorstwa W. Jastrzębowskiego 1913 r., Aw: W wieńcu napi.. 50 rocznica Powstania Styczniowego- medal autorstwa W. Jastrzębowskiego 1913 r., Aw: W wieńcu napi..
981 POLSKA
50 rocznica Powstania Styczniowego- medal autorstwa W. Jastrzębowskiego 1913 r., Aw: W wieńcu napis W PÓŁWIEKOWĄ ROCZNICĘ.. 1863-1913 KRAKÓW, herb Krakowa, Rw: Nagi m..
200 zł
240 zł
setna rocznica śmierci Józefa Poniatowskiego- medal autorstwa Laszczki 1913 r., Aw: Popiersie na w.. setna rocznica śmierci Józefa Poniatowskiego- medal autorstwa Laszczki 1913 r., Aw: Popiersie na w..
982 POLSKA
setna rocznica śmierci Józefa Poniatowskiego- medal autorstwa Laszczki 1913 r., Aw: Popiersie na wprost i napis w otoku, poziomo KSIĄŻE JÓZEF PONIATOWSKI, Rw: W wieńc..
500 zł
720 zł
medal autorstwa St. Popławskiego wybity na pamiątkę Akcji Niepodległościowej w Krakowie 1914 r., A.. medal autorstwa St. Popławskiego wybity na pamiątkę Akcji Niepodległościowej w Krakowie 1914 r., A..
983 POLSKA
medal autorstwa St. Popławskiego wybity na pamiątkę Akcji Niepodległościowej w Krakowie 1914 r., Aw: Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, w otoku napis i data, Rw: W ..
200 zł
Józef Piłsudski- medal autorstwa Stanisława Lewandowskiego 1914 r., Aw: Popiersie Piłsudskiego w p.. Józef Piłsudski- medal autorstwa Stanisława Lewandowskiego 1914 r., Aw: Popiersie Piłsudskiego w p..
984 POLSKA
Józef Piłsudski- medal autorstwa Stanisława Lewandowskiego 1914 r., Aw: Popiersie Piłsudskiego w pra- wo i napis, Rw: Symboliczny legionista ze skrzydłami husarskimi ..
400 zł
500 zł
985 POLSKA
medal jednostronny autorstwa Franza Mazury 1915 r. poświęcony poległym w bitwach na terenie Galicji; Żołnierz na koniu przed mogiłą poległych towarzyszy i napis w oto..
200 zł
pamięci poległych legionistów- medal jednostronny autorstwa J. Raszki 1915 r.; Popiersie kobiety w..
986 POLSKA
pamięci poległych legionistów- medal jednostronny autorstwa J. Raszki 1915 r.; Popiersie kobiety w prawo i napis PAMIĘCI POLEGŁYCH LEGIONISTÓW, Strzałk.322 R, srebro,..
80 zł
110 zł
Jan III Sobieski- jednostronny medal autorstwa St. Lewandowskiego bity w Wiedniu w 1916 r.: Popier..
987 POLSKA
Jan III Sobieski- jednostronny medal autorstwa St. Lewandowskiego bity w Wiedniu w 1916 r.: Popiersie króla w zbroi i wieńcu laurowym na głowie i napis JOANNES III SO..
500 zł
400 zł
rocznica rzezi Pragi- medal autorstwa Cypriana Alkiewicza 1916 r, Aw: Pole pokryte mogiłami, koścm.. rocznica rzezi Pragi- medal autorstwa Cypriana Alkiewicza 1916 r, Aw: Pole pokryte mogiłami, koścm..
988 POLSKA
rocznica rzezi Pragi- medal autorstwa Cypriana Alkiewicza 1916 r, Aw: Pole pokryte mogiłami, koścmi i czaszkami, u góry napis RZEŹ PRAGI PRZEZ WOJSKA SUWOROWA 1974, R..
100 zł
80 zł
jednostronny medal na 122 lecie rzezi Pragi 1916 r.; Scena rzezi i napis wokół RZEŹ PRAGI 1794.4.X..
989 POLSKA
jednostronny medal na 122 lecie rzezi Pragi 1916 r.; Scena rzezi i napis wokół RZEŹ PRAGI 1794.4.XI. 1916, Strzałk.339 RR, brąz, 33x 26 mm, patyna
100 zł
Warszawa- na pamiątkę Rządu 1864 r. i Legionów 1916 r., Aw: Krzyż z sercem i wieńcem cierniowym, d.. Warszawa- na pamiątkę Rządu 1864 r. i Legionów 1916 r., Aw: Krzyż z sercem i wieńcem cierniowym, d..
990 POLSKA
Warszawa- na pamiątkę Rządu 1864 r. i Legionów 1916 r., Aw: Krzyż z sercem i wieńcem cierniowym, data 5.VIII.1864, napis WARSZAWA RZĄDOWI NARODOWEMU STRACONEMU PRZEZ ..
60 zł
60 zł