Aukcja nr 17

USD/PLN: 3.890 | EUR/PLN: 4.283 | data: 27-02-1999
Jesteś w: A17  LITERATURA NUMIZMATYCZNA
1150 Academie Royale des Medailles et des Inscription- Medailles sur les principaux evenements du Regne de Louis le Grand-292 str., 286 miedziorytów z ilustracjami medali,..
3 000 zł
1151 B. Ahlström, Y. Almer, K. Jonsson- Die Münzen der schwedischen Besitzungen, 205 str., bogato ilustrowane w tekście, wycena dla trzech stanów zachowania, obejmuje mone..
300 zł
240 zł
1152 L. Berger- Numismata Pontificum Romanorum, 88 str., w tekście piękne miedzioryty, katalog medali papieskich z kolekcji króla i elektora brandenburskiego, Kolonia nad ..
1 500 zł
1 200 zł
1153 B. F. Brekke- The Copper Coinage of Imperial Russia 1700-1917, 296 str., bogato ilustrowany katalog miedzianych monet rosyjskich, lista cenowa, Malmö 1977, duży forma..
300 zł
240 zł
1154 F. Draskovic, S. Rubenfeld- Standard Price Guide to World Crowns and Talers 1484- 1968 as cataloged by J.S. Davenport, 560 str.,
300 zł
310 zł
1 250 zł
1 450 zł
1156 Kubicki- Kolekcja monet polskich- Adolph Hess Nachf.- Catalog Sammlung polnischer Münzen Herrn Otto von Kubicki in Warschau 92 str. 10 tablic, Frankfurt 1908, oprawa ..
1 250 zł
1 550 zł
1157 J. Madai- Zweyter Versuch über die Brakteaten, 140 str., 2 tablice miedziorytnicze z ilustracjami monet, Praga 1808, półskórek
300 zł
240 zł
1158 Ch. Patin- Introduction a la connoissance des Medailles- Troisieme Edition, 292 str., ilustracje w tekście, frontispis, Padwa 1691, oprawa skóra ze złoceniami na grzb..
500 zł
1159 F. von Schrötter- Die Münzen Friedrich Wilhelms des Grossen Kurfürsten und Friedrichs III von Brandenburg, 311 str., 53 tabl. Berlin 1913, reprint Bielefeld 1977, nak..
560 zł
450 zł
1160 Schweizerischer Bankverein- Basel- Aukcja 6- Russland Gold und Silber, 4. Februar 1977, 447 pozycji ciekawych monet rosyj- skich, lista wynikowa, bardzo rzadki katalo..
200 zł
410 zł
1161 Schweizerischer Bankverein- Basel- Aukcja 17- Gold- und Silbermünzen, 27-28 Januar 1987, 350 str.. lista wynikowa, 178 monet i medali polskich, twarda oprawa
100 zł
160 zł
1162 Wiese- Kolekcja monet polskich- Emporium Aukcja 23, 16-17. Dezember 1991, 435 str., ważna kolekcja 1600 monet polskich od Mieszka I do monet okresu międzywojennego ze..
120 zł
240 zł