Aukcja nr 16

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 3.951 | data: 21-11-1998
Jesteś w: A16  POLSKA  Monety zaboru rosyjskiego
764 Monety zaboru rosyjskiego
zestaw kopiejek 1853 i 1855, Warszawa, Plage 498 i 499, rzadkie roczniki.
60 zł
110 zł
765 Monety zaboru rosyjskiego
kopiejka 1860, Warszawa, Plage 505, piękny egzemplarz.
250 zł
350 zł
766 Monety zaboru rosyjskiego
kopiejka 1864, Warszawa, Plage 509, patyna.
75 zł
90 zł
767 Monety zaboru rosyjskiego
zestaw dienieżek 1850, 1855, 1857 i 1860, Warszawa, Plage 512, 519, 523 i 526.
80 zł
140 zł
768 Monety zaboru rosyjskiego
zestaw dienieżek 1850 i 1860, Warszawa, Plage 512 i 526.
40 zł
120 zł
769 Monety zaboru rosyjskiego
dienieżka 1862, Warszawa, Plage 528, bardzo ładny egzemplarz, patyna.
150 zł
290 zł
770 Monety zaboru rosyjskiego
dienieżka 1863, Warszawa, Plage 529, wyjątkowo piękna moneta, patyna.
150 zł
290 zł
771 Monety zaboru rosyjskiego
połuszka 1852, Warszawa, Plage 532, wyśmienity stan zachowania.
200 zł
630 zł
772 Monety zaboru rosyjskiego
połuszka 1855, Warszawa, Plage 535, wyśmienity stan zachowania.
200 zł
390 zł
773 Monety zaboru rosyjskiego
połuszka 1861, Warszawa, odmiana bez kropki po dacie, Plage 538, rzadka.
100 zł
130 zł