Aukcja 16 / 1123

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 3.951 | data: 21-11-1998
Jesteś w: A16  MEDALE  POLSKA

medal autorstwa Barre' a poświęcony Janowi Matejce 1875 r., Aw: Popiersie Matejki w prawo, pod nim sygn. BARRE, w otoku: JAN MATEJKO, Rw: W wieńcu napis poziomy: NOWĄ CHWAŁĄ OJCZYZNĘ PRZYOZDOBIŁ

Numer: 1123
Opis: POLSKA. medal autorstwa Barre' a poświęcony Janowi Matejce 1875 r., Aw: Popiersie Matejki w prawo, pod nim sygn. BARRE, w otoku: JAN MATEJKO, Rw: W wieńcu napis poziomy: NOWĄ CHWAŁĄ OJCZYZNĘ PRZYOZDOBIŁ; w otoku: MALA- RZOWI HISTORYCZNEMU RODACY MDCCCLXXV, H-Cz.8104 R, brąz 55 mm, 67.65 g., ładna patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 21-11-1998
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 260 zł
Ilość odsłon: 743