Aukcja 14 / 869

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
Jesteś w: A14  MEDALE  PRUSY -Śląsk

medal z okazji hołdu Stanów Śląskich 1786 r., Aw: Popiersie króla w zbroi i płaszczu w prawo i napis j.w., sygn. AS, Rw: Napis poziomy jak wyżej, FuS 4530, srebro 27.5 mm, 7.25 g.

Numer: 869
Opis: PRUSY -Śląsk. medal z okazji hołdu Stanów Śląskich 1786 r., Aw: Popiersie króla w zbroi i płaszczu w prawo i napis j.w., sygn. AS, Rw: Napis poziomy jak wyżej, FuS 4530, srebro 27.5 mm, 7.25 g.
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 22-11-1997
Cena szacunkowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 144 zł
Cena wylicytowana: 160 zł
Ilość odsłon: 1194