Polska, KOPIA talara, 1766

Rozpoczęcie: 23-01-2023 18:00
Zakończenie: 02-02-2023 21:49:20
Polska, KOPIA talara, 1766

Polska, KOPIA talara, 1766

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 02-02-2023 21:49:20
362362
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - repliki monet, KOPIA talara, 1766, Mennica Warszawska, oficjalna kopia talara koronnego z 1766 roku wykonana na otwarcie nowego Gmachu Mennicy w 1994 roku
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 28.06 g, próby 999, miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz K3

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 191