Zakończenie: 05-01-2023 20:00 ÷ 22:51
Celtowie Wschodni, tetradrachma typu Sattelkopfpferd, II–I w. pne
358813
Aw: Stylizowana głowa Zeusa w prawo, Rw: Stylizowany jeźd... | III |
270 zł szac. 250 zł 79 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Prusy Książęce (1525–1657), grosz, 1540
360230
końcówka napisu PRVSS, wariant z rozetką kończącą napis n... | II |
270 zł szac. 150 zł 50 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1764 IFôF
360172
z sygnaturą P na odcięciu szyi | IV+ |
270 zł szac. 200 zł 43 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, drachma, ok. III w. pne
360102
Aw: Głowa Heliosa na wprost, Rw: Kwiat róży z liściem, po... | III |
260 zł szac. 250 zł 78 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 119–122
360133
Aw: Głowa cesarza w prawo IMP CAESAR TRAIAN HADRIANVS AVG... | III/III- |
260 zł szac. 100 zł 71 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Bułgaria, 5 lewów, 1894 KБ
359988
| III+ |
260 zł szac. 200 zł 39 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Kanada, 10 centów, 1900
360328
| II+ |
260 zł szac. 400 zł 47 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, hemidrachma, ok. 480-350 pne
360107
Aw: Popiersie lwa biegnącego w prawo z głową zwróconą za ... | III+ |
250 zł szac. 300 zł 86 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rzym prowincjonalny, tetradrachma bilonowa, 274–275 (rok 6)
360150
Aw: Głowa cesarza w prawo, A K Λ ΔΟΜ ΑΥΡΗΛΙΑΝΟC CEB, Rw: ... | II- |
250 zł szac. 150 zł 58 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Śląsk, zestaw 5 monet
359652
w skład zestawu wchodzi 4 x 1 krajcar (1668, 2 x 1669 ora... | III/IV |
250 zł szac. 60 zł 34 wyświetleń |
0 | zakończona |