Zakończenie: 21-07-2022 20:00 ÷ 22:16
Polska, 20 lat Sekcji Numizmatycznej i Związku Filatelistycznego w Krakowie, 1977
349680
Aw: Trzy wieże symbolizujące herb Krakowa, niżej XX-LECIE... | I/I- |
230 zł szac. 40 zł 156 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Za Długoletnią Pracę w Mennicy Państwowej, 1990
349656
Aw: Fasada budynku mennicy, niżej MENNICA PAŃSTWOWA / W W... | I |
310 zł szac. 80 zł 252 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 225 lat Mennicy Warszawskiej, 1991
349647
Aw: Poziomy pas z napisem 1766 MENNICA WARSZAWSKA 1991, R... | I/I- |
310 zł szac. 50 zł 417 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, III Walny Zjazd Delegatów PTN, 1997
349657
Aw: Popiersie w prawo, w zbroi, + GEORG + WILHELM + D + G... | I |
195 zł szac. 80 zł 155 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niemcy, medal upamiętniający zdobycie Brunszwiku w 1671 roku (późniejsza kopia)
349140
Aw: Trofea, na środku których bęben, na bębnie otwarta ks... | III/IV |
46 zł szac. 60 zł 164 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 200-lecie Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, poświęcony IV pielgrzymce papieża Jana Pawla II do Polski, 1991
349525
Aw: Błogosławiący Jan Paweł II, JAN PAWEŁ II - WARSZAWA C... | I |
115 zł szac. 80 zł 149 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 50 lat Muzeum w Kozłówce, 1994
349669
Aw: Prostokąt z widokiem pałacu w Kozłówce, w tle karty z... | I |
155 zł szac. 30 zł 195 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Władysław Grabski, 2001
349668
Aw: Popiersie lekko w prawo, Rw: ZASŁUŻONY / PROFESOR, / ... | I/I- |
145 zł szac. 50 zł 115 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy - przemysł elektryczny, 1960
339293
sygnowany RAY PELLETIER, Aw: Półnaga kobieta z piorunami,... | I/I- |
80 zł szac. 50 zł 156 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 80 lat Towarzystwa Numizmatycznego w Krakowie, 1968
349675
Aw: Rewers grosza krakowskiego Kazimierza Wielkiego, Rw: ... | I |
120 zł szac. 100 zł 100 wyświetleń |
5 | zakończona |