Polska, 1.000 złotych, 1986

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 1.000 złotych, 1986

Polska, 1.000 złotych, 1986

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:54:20
337710
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 1.000 złotych, 1986, Warszawa, Ochrona Środowiska - Sowa, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, nakład 6.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna, moneta w czerwonym pudełku NBP
Literatura: Parchimowicz P488a

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 251

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  270 zł
4)  210 zł
5)  175 zł
6)  155 zł
7)  125 zł
8)  115 zł
9)  95 zł
10)  90 zł