Zakończenie: 23-09-2021 20:00 ÷ 22:22
Polska, Krzyż Zasługi za Dzielność, po 1990
330564
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | I/I- |
85 zł szac. 50 zł 117 wyświetleń |
6 | zakończona | |
III Rzeczpospolita Polska (od 1989), Krzyż Niezłomnych, od 1998
330566
Krzyż kawalerski, w kątach promienie, na których lilie ha... | II- |
95 zł szac. 30 zł 167 wyświetleń |
6 | zakończona | |
III Rzeczpospolita Polska (od 1989), Złoty Krzyż Zasługi, po 1990
330576
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | II/II- |
24 zł szac. 20 zł 122 wyświetleń |
6 | zakończona | |
III Rzeczpospolita Polska (od 1989), Złoty Krzyż Zasługi z Mieczami, po 1990
330578
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | I |
55 zł szac. 50 zł 148 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medalik nagrodowy, przed 1911
330466
Dwóch saneczkarzy zjeżdżających w lesie, z lewej sygnatur... | II |
50 zł szac. 50 zł 177 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, odznaka kombatancka
330562
Orzeł, z boków 1939 - 1945, POKONANI-NIEZWYCIĘŻENI, na st... | I |
55 zł szac. 20 zł 170 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rosja, Medal „Za zasługi bojowe”, po 1943
330463
Emaliowane litery CCCP, niżej ЗА / БОЕВЫЕ / ЗАСЛУГИ, niże... | III- |
110 zł szac. 60 zł 183 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rosja, Order „Macierzyńska sława” II klasy, od 1944
330459
W górnej części flaga z napisem МАТЕРИНСКАЯ / СЛАВА / II,... | II- |
60 zł szac. 75 zł 254 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, krzyż nagrodowy, 1906
330559
Krzyż maltański z klinami w kątach, w medalionie P.K.C., ... | II |
38 zł szac. 50 zł 199 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Odznaka Pamiątkowa Ochotników Artylerii (kopia??), od 1920
330560
Krzyż kawalerski, na krzyżu XI XII 18 / SLĄZK / I 1919 /... | III |
38 zł szac. 50 zł 124 wyświetleń |
3 | zakończona |