Rosja, 5 kopiejek, 1784 KM

Rosja, 5 kopiejek, 1784 KM

Rosja, 5 kopiejek, 1784 KM

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 22:05:00
330536
Opis: Rosja - Katarzyna II (1762–1796) - Syberia, 5 kopiejek, 1784 KM, Suzun
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, patyna
Literatura: Bitkin 787, Brekke 253, Diakov 494

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 234

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  100 zł
4)  60 zł