Zakończenie: 15-07-2021 20:00 ÷ 22:48
Polska, Kanonizacja Królowej Jadwigi, 1997
323741
Aw: Ukrzyżowany Chrystus, na dole herb papieski, w tle ko... | I |
155 zł szac. 75 zł 179 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II Syn Narodu Polskiego, 1999
323733
Aw: Postać papieża z uniesionymi rękoma, wokół widok zaby... | I |
195 zł szac. 100 zł 167 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, bohaterskiej Polsce, 1831
327167
Aw: Dwie postacie kobiece w strojach antycznych symbolizu... | II+ |
390 zł szac. 300 zł 157 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niderlandy, medal na pamiątkę pielgrzymki do Holandii, 1985
325294
Aw: Popiersie papieża Hadriana VI w lewo, z lewej herb pa... | I |
210 zł szac. 50 zł 181 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Niemcy, medal nagrodowy
326978
Aw: Orzeł stojący na trzech wieńcach, wokół wieniec z pło... | II |
580 zł szac. 350 zł 235 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Watykan, Papieskie Kolegium Rosyjskie, 1928
327169
Aw: Popiersie papieża w prawo, w dolnej części sygnatura ... | I-/II+ |
270 zł szac. 200 zł 113 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, XIX w.
326977
Aw: Głowa Napoleona Bonaparte w prawo, niżej JEUFFROY FEC... | I/I- |
370 zł szac. 100 zł 194 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Watykan, Otwarcie nowej siedziby Papieskiego Uniwersytetu Gregoriańskiego, 1924
327100
Aw: Popiersie papieża w prawo, niżej sygnatura MISTRUZZI,... | I- |
250 zł szac. 200 zł 182 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Watykan, medal pamiątkowy, 1857
326976
Aw: Popiersie papieża w lewo, niżej I•BIANCHI, PIVS IX PO... | II/II+ |
390 zł szac. 200 zł 279 wyświetleń |
11 | zakończona |