Zakończenie: 15-07-2021 20:00 ÷ 22:48
Rosja, medal z serii królewskiej – Katarzyna II, 1826
327097
Aw: Głowa Katarzyny II w lewo, niżej sygnatura PINGRET • ... | III/II |
210 zł szac. 100 zł 193 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę 200. rocznicy bitwy pod Wiedniem (późniejszy odlew), 1883 (oryginał)
327969
Aw: Popiersie Jana Sobieskiego w prawo, w zbroi i płaszcz... | III |
140 zł szac. 100 zł 154 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Tadeusz Kościuszko – kopia medalu wykonana najprawdopodobniej w hucie w Białogonie, 1818 (oryginał)
324956
Aw: Popiersie Tadeusza Kościuszki w prawo, na odcięciu ra... | III+ |
65 zł szac. 60 zł 140 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, I pielgrzymka do Polski, 1979
325377
Aw: Głowa papieża w prawo • JOHANNES • PAULUS • II - 2-10... | I/I- |
125 zł szac. 60 zł 153 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Chlotar IV, 1840
326972
Aw: Popiersie władcy w lewo, niżej sygnatura CAQUÉ 1840, ... | I- |
260 zł szac. 200 zł 155 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Włochy, Papieskie Seminarium Rzymskie, XIX w.
327101
Aw: Skrzyżowane klucze pod parasolem, SEMINARIUM - ROMANU... | I- |
185 zł szac. 200 zł 104 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal elekcyjny (późniejsze bicie ?), 1733
327158
Aw: Głowa władcy w prawo, niżej sygnatura P.P.Werner fec.... | III/III+ |
370 zł szac. 200 zł 192 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal wybity na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924
327074
Aw: Popiersie w prawo, na odcięciu ramienia sygnatura J. ... | I- |
240 zł szac. 100 zł 178 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II, ok. 1980
325288
Aw: Popiersie papieża lekko w lewo, z boków JOHN / PAUL I... | I |
170 zł szac. 50 zł 128 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II w Łodzi, 1987 (?)
323720
Aw: Popiersie papieża w lewo, na tle zabudowań fabrycznyc... | I |
270 zł szac. 100 zł 152 wyświetleń |
6 | zakończona |