Zakończenie: 17-06-2021 20:00 ÷ 22:14
Polska, Pielgrzymowi do Szczecina rzemieślnicy, 1987
325127
Aw: Łódź z żaglem na którym Gryf i herb papieski, w tle f... | I |
115 zł szac. 60 zł 213 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal, 1935
320871
Aw: Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI", Rw: Pos... | III+ |
110 zł szac. 100 zł 94 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Tadeusz Rutowski, 1915
324992
Aw: Popiersie lekko w lewo, TADEVSZOWI - RVTOWSKIEMU, Rw:... | II |
95 zł szac. 100 zł 107 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Poległym Cześć, 1924
324995
Aw: Napis POLEGŁYM CZEŚĆ, powyżej orzeł z Krzyżem Virtuti... | III/IV |
95 zł szac. 75 zł 88 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, stulecie Banku Polskiego, 1928
324993
Aw: Dwie głowy w prawo, na odcięciu szyi sygnatura J. Aum... | III/IV |
95 zł szac. 60 zł 93 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II, 1983
325137
Aw: Na tle krzyża popiersie papieża lekko w lewo, JAN PAW... | I |
95 zł szac. 60 zł 96 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, pamiątka nadania tytułu konkatedry bazylice p.w. Wniebowzięcia NMP, 1987
325125
Aw: Widok bazyliki Wniebowzięcia NMP w Gdańsku, z prawej ... | I |
80 zł szac. 50 zł 89 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Pielgrzymka do Szczecina, 1987
325142
Aw: Herb papieski, niżej TOTUS TUUS, III PIELGRZYMKA PAPI... | I |
80 zł szac. 30 zł 107 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Francja, żeton, 1831
325327
Aw: Merkury siedzący w lewo, trzymający w ręce kaduceusza... | II/II- |
75 zł szac. 120 zł 133 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, Seminarium w Szczecinie, 1987
325148
Aw: Półpostać papieża wmurowującego kamień węgielny w ści... | I |
75 zł szac. 60 zł 161 wyświetleń |
3 | zakończona |