Zakończenie: 17-06-2021 20:00 ÷ 22:14
Polska, Pielgrzymka papieża do Szczecina, 1987
325122
Aw: Półpostać błogosławiącego papieża w lewo, z lewej her... | I |
75 zł szac. 70 zł 86 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Sanktuarium wotum Widzew-Wschód, 1987
325157
Aw: Popiersie papieża lekko w lewo, w dolnej części popie... | I |
42 zł szac. 40 zł 98 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Pielgrzymka do Szczecina, 1987
325142
Aw: Herb papieski, niżej TOTUS TUUS, III PIELGRZYMKA PAPI... | I |
80 zł szac. 30 zł 107 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Watykan, Jan Paweł II
323870
Aw: Półpostać papieża w lewo, JOANNES PAULUS II - PONT. M... | I/I- |
65 zł szac. 30 zł 114 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 300. rocznica śmierci Piotra Skargi, 1912
324998
Aw: Popiersie w lewo, KS. PIOTR SKARGA - * 1536 + 1612, R... | II |
350 zł szac. 150 zł 162 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Poległym na Polu Chwały, 1916
324981
Aw: Symboliczna postać w stroju wojownika greckiego skład... | III+ |
145 zł szac. 80 zł 112 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal Józef Haller, 1919
324980
Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura Ant. Madeyski / ... | III |
185 zł szac. 100 zł 95 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal Klubu Numizmatyków
324994
Aw: Widok dawnego Szpitala św. Ducha przy ul. Elektoralne... | II |
150 zł szac. 150 zł 78 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Katolicki Uniwersytet Lubelski, 1983
325133
Aw: Pomnik papieża i Kardynała Stefana Wyszyńskiego, z bo... | I |
140 zł szac. 60 zł 84 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Odrodzenie Polskiego Oręża, 1914
325002
Aw: Orzeł z rozpostartymi skrzydłami siedzący na skale. W... | II |
165 zł szac. 120 zł 176 wyświetleń |
7 | zakończona |