Zakończenie: 17-06-2021 20:00 ÷ 22:14
Polska, II Kongres Eucharystyczny, 1987
325165
Aw: Fragment Ostatniej Wieczerzy, DO KOŃCA ICH - UMIŁOWAŁ... | I |
48 zł szac. 40 zł 87 wyświetleń |
4 | zakończona | |
325163
Aw: Popiersie błogosławiącego papieża lekko w lewo, III P... | I |
42 zł szac. 40 zł 59 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Rocznica przybycia cystersów do Oliwy, 1987
325154
Aw: Postać papieża z pastorałem, w tle łódź ze św. Wojcie... | I |
32 zł szac. 40 zł 102 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Sanktuarium wotum Widzew-Wschód, 1987
325155
Aw: Popiersie papieża lekko w lewo, w dolnej części popie... | I |
55 zł szac. 60 zł 78 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Uniwersytet Jagielloński, 1990
324983
Aw: Popiersie papieża w lewo, z boków herby Uniwersytetu ... | I |
38 zł szac. 50 zł 82 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, pamiątka nadania tytułu konkatedry bazylice p.w. Wniebowzięcia NMP, 1987
325125
Aw: Widok bazyliki Wniebowzięcia NMP w Gdańsku, z prawej ... | I |
80 zł szac. 50 zł 89 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Pielgrzymowi do Szczecina rzemieślnicy, 1987
325127
Aw: Łódź z żaglem na którym Gryf i herb papieski, w tle f... | I |
115 zł szac. 60 zł 213 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Kongres Eucharystryczny, 1987
325129
Aw: Półpostać papieża z wzniesionymi rękami z Hostią, KON... | I/I- |
38 zł szac. 50 zł 131 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 100. rocznica śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917
325001
Aw: Popiersie Tadeusza Kościuszki, na odcięciu sygnatura ... | II |
175 zł szac. 120 zł 92 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II, 1983
325137
Aw: Na tle krzyża popiersie papieża lekko w lewo, JAN PAW... | I |
95 zł szac. 60 zł 96 wyświetleń |
5 | zakończona |