Polska, połtina, 1854 MW

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, połtina, 1854 MW

Polska, połtina, 1854 MW

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:27:20
322865
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), połtina, 1854 MW, Warszawa
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko czyszczone, ciemna patyna
Literatura: Bitkin 440, Berezowski 3.75 zł, H-Cz. 3801 (R1), Plage 452

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 443

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  660 zł
4)  580 zł
5)  540 zł
6)  490 zł
7)  480 zł
8)  470 zł
9)  460 zł
10)  250 zł