Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Rozpoczęcie: 26-04-2021 18:00
Zakończenie: 06-05-2021 20:00 ÷ 22:09
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Śląsk, zestaw: 1/2 krajcara 1797 Wrocław i 1 szeląg 1810 Berlin
Śląsk, zestaw: 1/2 krajcara 1797 Wrocław i 1 szeląg 1810 Berlin
320397
szeląg - Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918)
III/III-

42 zł

szac. 60 zł

116 wyświetleń

2 zakończona
Belgia, 500 franków, 1980
Belgia, 500 franków, 1980
321625
150. rocznica niepodległości
I/I-

75 zł

szac. 80 zł

145 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, 16 gute groszy, 1828
Niemcy, 16 gute groszy, 1828
322560
II+

370 zł

szac. 600 zł

107 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, szeląg, 1797 E
Niemcy, szeląg, 1797 E
320405
III-

18 zł

szac. 20 zł

104 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, 3 marki, 1931 A
Niemcy, 3 marki, 1931 A
322566
300. rocznica odbudowy Magdeburga / Zum 300. Jahrestag de...
I-

2 200 zł

szac. 3 500 zł

141 wyświetleń

2 zakończona
Rosja, kopiejka, 1702
Rosja, kopiejka, 1702
319003
Aw: Jeździec na koniu z włócznią w prawo, poniżej data, ...
II-

34 zł

szac. 25 zł

49 wyświetleń

2 zakończona
Francja, medal z serii książąt Lotaryngii (kopia galwaniczna), I poł. XVIII w. (oryginał)
Francja, medal z serii książąt Lotaryngii (kopia galwaniczna), I poł. XVIII w. (oryginał)
320892
Aw: Popiersie Fryderyka I w prawo, FREDERICVS • I • DE • ...
III+

38 zł

szac. 60 zł

143 wyświetleń

2 zakończona
Polska, medal Dr. Henryk Gruber - Pierwszy Prezes Rady Banku, 1994
Polska, medal Dr. Henryk Gruber - Pierwszy Prezes Rady Banku, 1994
208561
Aw: Popiersie prezesa, u dołu legenda DR HENRYK GRUBER - ...
I/I-

420 zł

szac. 500 zł

254 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, 400. rocznica urodzin Marcina Lutra, 1883
Niemcy, 400. rocznica urodzin Marcina Lutra, 1883
320905
Popiersie marcina Lutra w prawo, na dole sygnatura LAUER,...
II-

32 zł

szac. 50 zł

72 wyświetleń

2 zakończona
Polska, plakieta z Zamkiem Królewskim, XIX/XX w.
Polska, plakieta z Zamkiem Królewskim, XIX/XX w.
320888
Widok Zamku Królewskiego ZAMEK KRÓLEWSKI, w kątach orname...
II

32 zł

szac. 40 zł

155 wyświetleń

2 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 10%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.