Zakończenie: 06-05-2021 20:00 ÷ 22:09
Polska, medal, 1935
320869
Aw: Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI", Rw: Pos... | III+ |
120 zł szac. 100 zł 119 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal wybity na 125. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3. Maja, 1916
320880
Aw: Ukoronowana tarcza z herbem Królestwa Polskiego, WARS... | II/II- |
470 zł szac. 100 zł 312 wyświetleń |
18 | zakończona | |
Polska, medal z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu, 1929
320881
Aw: Kompozycja z symboli przemysłu i rolnictwa, wyżej Orz... | II+ |
85 zł szac. 75 zł 111 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, żeton na pamiątkę zaślubin Marii Leszczyńskiej z Ludwikiem XV, 1725
320883
Aw: Pod koroną dwie uściśnięte dłonie nad postumentem z g... | II- |
410 zł szac. 150 zł 163 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niemcy, medal nagrodowy
320884
Aw: Flora rozsypująca nasiona, w tle rośliny ozdobne, na ... | II+ |
60 zł szac. 75 zł 120 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, medal na pamiątkę złotych godów, 1918
320885
Aw: Głowy Ludwika III i Marii Teresy w prawo, niżej WEIHN... | III+ |
46 zł szac. 75 zł 113 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Francja, medal na pamiątkę konsekracji kościoła Notre-Dame-de-Compassion w Paryżu, 1846
320886
Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura BORREL, FERDINAND PHIL... | III |
36 zł szac. 20 zł 208 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, medal pamiątkowy, 1846
320890
Aw: Popiersie Marcina Lutra w lewo, niżej sygnatura LOOS ... | II/II+ |
85 zł szac. 120 zł 118 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal z serii książąt Lotaryngii (kopia galwaniczna), I poł. XVIII w. (oryginał)
320892
Aw: Popiersie Fryderyka I w prawo, FREDERICVS • I • DE • ... | III+ |
38 zł szac. 60 zł 143 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal pamiątkowy, 1982
320893
Aw: Panorama miasta Suhl z 1740 roku, wyżej herb miasta i... | I/I- |
— start 24 zł 80 wyświetleń |
0 | zakończona |