Polska, 10 złotych, 1936

Polska, 10 złotych, 1936

Polska, 10 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 04-03-2021 21:41:40
318145
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, pięknie zachowane
Literatura: Parchimowicz 124c

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 324

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  580 zł
4)  520 zł
5)  470 zł
6)  450 zł
7)  270 zł
8)  250 zł
9)  240 zł