Zakończenie: 02-07-2020 20:00 ÷ 22:32
Polska, medal - książe Zdzisław Lubomirski, 1917
303941
autorstwa Czesława Makowskiego, Aw: Popiersie w lewo, KSI... | II |
370 zł szac. 200 zł 220 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal z okazji 10. rocznicy Cudu nad Wisłą, 1930
303968
projektu S.R. Koźbielewskiego, Aw: Na tle Warszawy popier... | II+ |
470 zł szac. 200 zł 187 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medali wybity z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski, 1935
303949
Aw: Statek na morzu i napis w otoku M/S PIŁSUDSKI, Rw: Za... | II+ |
270 zł szac. 100 zł 156 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę złotych godów, 1937
303971
Aw: Popiersie prezydenta Mościckiego w lewo, po bokach sy... | I- |
360 zł szac. 300 zł 182 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal 1.000 Lat Monety Polskiej, 1966
305154
Aw: Scena bicia monety w Polsce Piastowskiej, na dole syg... | I- |
115 zł szac. 80 zł 231 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal wybity na pamiątkę 45. rocznicy Bitwy pod Arnhem, 1989
303999
projektu Andrzeja Nowakowskiego; Aw: Popiersie generała l... | I |
470 zł szac. 500 zł 292 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal - 745. rocznica Bitwy pod Legnicą, 1986
303993
projektu Józefa Stasińskiego, Aw: Fragment bitwy, 745 ROC... | I |
380 zł szac. 400 zł 215 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Medal wybity w 70. rocznicę Powstania Wielkopolskiego, 1988
303996
Aw: Trzy popiersia, pod nimi podpisy W. KORFANTY / ST. TA... | I |
430 zł szac. 450 zł 180 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal z Adamem Mickiewiczem "Warszawa - Paryż"
303825
Aw: Postać poety w tle Skwer Adama Mickiewicza w Warszawi... | I |
100 zł szac. 100 zł 148 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Czechosłowacja, medal wybity z okazji 10 rocznicy utworzenia Czechosłowacji, 1928
305152
sygnowany O.SPANIEL; "Jsem ražen z českeho kovu" | I |
330 zł szac. 100 zł 245 wyświetleń |
6 | zakończona |