Zakończenie: 21-05-2020 20:00 ÷ 21:58
Polska, 10 złotych, 1932
302413
głowa kobiety w czepcu, znak mennicy pod łapą Orła | II |
100 zł szac. 100 zł 145 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Luksemburg, 500 franków, 2000
302458
wybite z okazji koronacji Henryka | I |
100 zł szac. 80 zł 105 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1922
301869
typ Peace | III/III+ |
100 zł szac. 100 zł 110 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
302366
Aw: Pastorał w obwódce z kulek, na lasce kulka, legenda, ... | III |
95 zł szac. 50 zł 162 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 5 złotych, 1934
302278
Józef Piłsudski | II |
95 zł szac. 80 zł 157 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Austria, floren, 1889
302440
| II/II+ |
95 zł szac. 60 zł 140 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1923
301870
typ Peace | III+ |
95 zł szac. 100 zł 101 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Węgry, 5 pengö, 1938 BP
302445
900. rocznica śmierci Stefana I, sygnowanie BERAN L na rę... | I/I- |
95 zł szac. 100 zł 139 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski (III lub II klasy), od 1944
302042
Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, ... | II/II- |
95 zł szac. 50 zł 223 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, półgrosz litewski, 1559
302423
końcówki napisów L / LITV | II+ |
90 zł szac. 80 zł 231 wyświetleń |
7 | zakończona |