Zakończenie: 20-02-2020 20:00 ÷ 22:46
Polska, medal - 300. rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, 1983
196085
Aw: Popiersie Jana III Sobieskiego 1/3 w prawo, z lewej s... | I/I- |
65 zł szac. 80 zł 159 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Czechosłowacja, medal, 1932
195781
Aw: Głowa w lewo, DR MIROSLAV TYRŠ - 1832-1884, Rw: ČESKO... | III |
125 zł szac. 100 zł 149 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Józef Poniatowski - kopia wykonana w XIX w. w Hucie w Białogonie
196097
medal autorstwa Franciszka Caunoisa, Aw: Popiersie w praw... | III |
65 zł szac. 80 zł 119 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal, 1935
195778
Aw: Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI", Rw: Pos... | III+ |
55 zł szac. 50 zł 113 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal Józef Haller, 1919
195502
Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura Ant. Madeyski / ... | I |
165 zł szac. 250 zł 170 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal Walczący Mokotów, 1984
195498
Aw: Znak batalionu Baszta, wyżej nuty i słowa Marsza Moko... | I |
60 zł szac. 30 zł 139 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę 400. rocznicy utworzenia mennicy w Bydgoszczy, 1994
196083
Aw: Popiersie Władysława IV w prawo, VLAD:IIII:D:G:REX PO... | I |
110 zł szac. 120 zł 219 wyświetleń |
3 | zakończona | |
196084
Aw: Popiersie Jana Kazimierza w prawo, IOAN•CASIMIR:D:G•R... | I/I- |
105 zł szac. 120 zł 160 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal - 150. rocznica powstania listopadowego, 1980
196086
Aw: Orzeł, niżej 150 ROCZNICA / POWSTANIA LISTOPADOWEGO, ... | I |
195 zł szac. 100 zł 205 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, liczman - spiel marke, II poł. XIX w.
195607
wykonany w zakładzie Ludwika Ch. Lauera, Aw: Głowa Wilhel... | III+ |
20 zł szac. 30 zł 948 wyświetleń |
2 | zakończona |