Zakończenie: 05-12-2019 20:00 ÷ 22:30
Polska, medal na 10. rocznicę Wojny Polsko-Bolszewickiej 1920, 1930
191252
Aw: Popiersie w lewo. W otoku: MARSZAŁEK JÓZEF PIŁSUDSKI.... | III+ |
125 zł szac. 100 zł 292 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal upamiętniający reformę monetarną w 1766 roku (KOPIA), 1966
191248
Aw: Siedząca Minerwa z portretem króla, oparta o prasę me... | I |
380 zł szac. 100 zł 375 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal pamięci Polaków ofiar stalinowskich represji, 1988
191666
Aw: Kontur przedwojennej Polski na którym Orzeł, z prawej... | I |
85 zł szac. 60 zł 249 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Francja, żeton Izby Handlowej w Bayonne, 1738
185547
Aw: Popiersie Ludwika XV w prawo, pod popiersiem sygnatur... | II- |
100 zł szac. 125 zł 222 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, żeton pamiątkowy, 1785
185552
Aw: Popiersie króla w lewo, LUDOV XVI REX CHRISTIANISS, R... | I- |
100 zł szac. 125 zł 176 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Europa, medalik religijny, XVII/XVIII w.
191368
Aw: Anoły trzymające domek loretański na którym Matka Bos... | III/IV |
80 zł szac. 50 zł 455 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Ludwik VII, 1838
191364
Aw: Popiersie władcy w prawo, na odcięciu ramienia CAQUÉ ... | II+ |
185 zł szac. 150 zł 126 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Childeryk I, 1840
191363
Aw: Popiersie władcy w prawo, niżej CAQUÉ 1840., wokół CH... | II+ |
220 zł szac. 150 zł 136 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Childebert I, 1840
191365
Aw: Popiersie władcy w prawo, z boków CAQUÉ - 1840., wokó... | II |
210 zł szac. 150 zł 188 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu, 1929
191369
Aw: Kompozycja z symboli przemysłu i rolnictwa, wyżej Orz... | II+ |
42 zł szac. 50 zł 493 wyświetleń |
4 | zakończona |