pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 30-09-2019 18:00
Zakończenie: 10-10-2019 20:00 ÷ 22:25
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, asygnata na 100 złotych, bez daty (1939)
184751
seria A, numeracja 0259220

50 zł

szac. 80 zł

101 wyświetleń

2 zakończona
Polska, 1 złoty, 1.08.1941
Polska, 1 złoty, 1.08.1941
185496
seria BD, numeracja 4041972
I/I-

28 zł

szac. 40 zł

121 wyświetleń

2 zakończona
Polska, 1.000 złotych, 15.05.1946
187250
seria L, numeracja 6963718

160 zł

szac. 250 zł

196 wyświetleń

2 zakończona
Polska, 2 złote, 1.07.1948
Polska, 2 złote, 1.07.1948
187478

34 zł

szac. 50 zł

127 wyświetleń

2 zakończona
Polska, 100 złotych, 1.06.1979
187538
seria HF 0100205

75 zł

szac. 80 zł

98 wyświetleń

2 zakończona
Polska, 500.000 złotych, 16.11.1993
187942
seria Z, numeracja 3507885

44 zł

szac. 60 zł

116 wyświetleń

2 zakończona
Polska, zestaw nadruków okolicznościowych wykonanych przez PTN na banknotach obiegowych z lat 80. XX w.
187663
1 x 100 zł, 2 x 500 zł, 1 x 1000 zł

28 zł

szac. 40 zł

138 wyświetleń

2 zakończona
Polska, 100 marek polskich, 9.12.1916
187308
jenerał, seria A 257884
V

60 zł

szac. 100 zł

232 wyświetleń

1 zakończona
Polska, 1 marka polska, 23.08.1919
187318
seria I-K 149986
II/II-

12 zł

szac. 20 zł

151 wyświetleń

1 zakończona
Polska, 5 marek polskich, 23.08.1919
187328
seria II-Z 930798

16 zł

szac. 25 zł

131 wyświetleń

1 zakończona