Zakończenie: 03-10-2019 20:00 ÷ 22:18
Polska, medal na pamiątkę 500. rocznicy powrotu Gdańska do Polski, 1954
187077
Aw: Trzy postacie, niżej 1454-1954, W PIĘĆSTELECIE POWROT... | I/I- |
175 zł szac. 100 zł 542 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Polska, patryca do medalu z koniem
187203
Popiersie konia w lewo, z prawej wieniec, z boku farbą 57 | II |
180 zł szac. 300 zł 209 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, patryca medalu z Katarzyną Laboure
187205
Półpostać Katarzyny Laboure 1/4 w lewo, w otoku KATARZYNA... | II |
180 zł szac. 300 zł 189 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, patryca do medalu z Fryderykiem Chopinem
187206
Popiersie Fryderyka Chopina w lewo | II+ |
180 zł szac. 300 zł 192 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, matryca z Syreną
187207
Syrena w prawo | II |
210 zł szac. 300 zł 186 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, matryca medalu z Fryderykiem Chopinem
187208
Popiersie Chopina w prawo, FRYDERYK - CHOPIN | II |
220 zł szac. 300 zł 255 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, medal wybity na pamiątkę śmierci i ponownego pochówku szczątków Napoleona w Paryżu, 1821-1840
187046
Aw: Popiersie Napoleona w lewo, niżej sygnatura A.BOVY•, ... | I/I- |
320 zł szac. 300 zł 319 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal wybity na 100. rocznicę śmierci księcia Józefa Poniatowskiego, 1913
187050
Aw: Popiersie na wprost z głową lekko zwróconą w prawo, w... | I |
500 zł szac. 500 zł 219 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal na pamiątkę Rewolucji Francuskiej, 1793
187048
Aw: Popiersie Marii Antoniny w lewo, MARIA ANTON•AUSTR• -... | II+ |
540 zł szac. 250 zł 546 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Francja, medal na pamiątkę pokoju w Tylży, 1807
187045
Aw: Głowy Napoleona, Aleksandra I i Fryderyka Wilhelma II... | I/I- |
580 zł szac. 500 zł 610 wyświetleń |
8 | zakończona |