pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 02-09-2019 18:00
Zakończenie: 12-09-2019 20:00 ÷ 22:00
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Słowianie, naśladownictwo typu łupawskiego łączące elementy monet frankońskich i duńskich
140726

1 600 zł

szac. 1 000 zł

326 wyświetleń

4 zakończona
Polska, brakteat absolucyjny, ok. 1113-1138
181890

1 200 zł

szac. 1 200 zł

316 wyświetleń

9 zakończona
Mołdawia, asprokastron (grosz), 1449-1457
185878

940 zł

szac. 300 zł

380 wyświetleń

9 zakończona
Niemcy, denar, 1002-1024
Niemcy, denar, 1002-1024
168102
Głowa króla w koronie w prawo / Dłoń opatrzności
II/II-

940 zł

szac. 1 000 zł

208 wyświetleń

5 zakończona
Polska, denar
Polska, denar
182322

820 zł

szac. 500 zł

471 wyświetleń

14 zakończona
Słowianie, naśladownictwo denara Dolnej Lotaryngii z XI w.
140739

680 zł

szac. 350 zł

170 wyświetleń

5 zakończona
Polska, denar, 1157-1166
Polska, denar, 1157-1166
181892

680 zł

szac. 500 zł

209 wyświetleń

5 zakończona
Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247-1258
185880

660 zł

szac. 1 000 zł

181 wyświetleń

3 zakończona
Słowianie, aśladownictwo denara łączące w sobie cechy czeskie i duńskie
140734

640 zł

szac. 400 zł

182 wyświetleń

5 zakończona
Niemcy, denar
Niemcy, denar
164348
Aw: Dach kościoła, REGINA CIVITAS / EVIN, Rw: Krzyż

450 zł

szac. 600 zł

194 wyświetleń

4 zakończona