Zakończenie: 12-09-2019 20:00 ÷ 22:00
Polska, denar
182322
Aw: Głowa w lewo, + VL*A\IZL*A*VS, Rw: Budowla z trzema w... | III+ |
820 zł szac. 500 zł 471 wyświetleń |
14 | zakończona | |
Niderlandy, dukat, 1921
69187
| I |
780 zł szac. 750 zł 455 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Niemcy, 2/3 talara (gulden), 1817 IGS
185842
| II+/I- |
720 zł szac. 1 000 zł 246 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Słowianie, naśladownictwo denara Dolnej Lotaryngii z XI w.
140739
Aw: Podwójny krzyż dwunitkowy; Rw: Podwójny krzyż dwunitk... | III |
680 zł szac. 350 zł 170 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, denar, 1157-1166
181892
Aw: Cesarz Fryderyk Barbarossa siedzący na tronie, trzyma... | III |
680 zł szac. 500 zł 209 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247-1258
185880
Postać rycerza na wprost, prawą ręką trzyma tarczę, w lew... | II- |
660 zł szac. 1 000 zł 181 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Słowianie, aśladownictwo denara łączące w sobie cechy czeskie i duńskie
140734
Aw: Dłoń opatrzności ze znakami w polach, wokoło napis (j... | III |
640 zł szac. 400 zł 182 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, ort, 1618
185929
odmiana z łapą niedźwiedzia i rozetką na początku napisu,... | III+ |
620 zł szac. 300 zł 1812 wyświetleń |
15 | zakończona | |
Niderlandy, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1640
185817
rycerz stojący w lewo z głową zwróconą do tyłu | III+ |
600 zł szac. 350 zł 578 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, czworak, 1568
185919
końcówki napisów L / LITV | III+/II- |
580 zł szac. 400 zł 410 wyświetleń |
10 | zakończona |