Zakończenie: 05-09-2019 20:00 ÷ 22:04
Francja, żeton, 1769
185550
Aw: Popiersie króla w prawo, pod popiersiem sygnatura I.D... | III |
90 zł szac. 150 zł 212 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, wpinka z okazji ludowego dnia sportu w Gdańsku, 1933
185805
Medalion, wewnątrz którego łódź, w otoku Volks Sport Tag ... | III |
90 zł szac. 100 zł 401 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal Wejście Polski do Unii Europejskiej, bez daty
207015
flaga polska wykonana tampondrukiem | I |
60 zł szac. 60 zł 462 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, zestaw 5 żetonów, 2002
185465
zestaw 5 żetonów Zamek w Malborku | I-/II |
50 zł szac. 80 zł 210 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal z serii Znaki Zodiaku - Rak
207020
| I |
46 zł szac. 30 zł 242 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal z serii Znaki Zodiaku - Baran
207021
| I |
40 zł szac. 30 zł 233 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal z serii Znaki Zodiaku - Bliźniaki
207022
| I |
40 zł szac. 30 zł 536 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Czechy, żeton?, ok. XVIII w.
185699
Herb Pragi | III- |
36 zł szac. 50 zł 291 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal z serii Znaki Zodiaku - Waga
207019
| I |
32 zł szac. 30 zł 646 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal z serii Polskie Madonny - Jasna Góra, 2009-2010
207017
portret wykonany tampondrukiem | I |
32 zł szac. 30 zł 644 wyświetleń |
6 | zakończona |