Austria, talar, 1765

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Austria, talar, 1765

Austria, talar, 1765

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 21:41:40
184776
Opis: Austria - Maria Teresa 1740-1780, talar, 1765, Hall
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.04 g, patyna, moneta czyszczona
Literatura: Dav. 1122, Herinek 470, M.-T. 964 var.

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 564

1)  1 000 zł
2)  980 zł
3)  940 zł
4)  900 zł
5)  820 zł
6)  420 zł
7)  400 zł
8)  360 zł