Polska, 2 złote, 1933

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 2 złote, 1933

Polska, 2 złote, 1933

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 21:13:00
184660
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1933, Warszawa, głowa kobiety w czepcu
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 110b

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 468

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  260 zł
4)  230 zł
5)  125 zł
6)  95 zł
7)  85 zł
8)  80 zł
9)  75 zł
10)  60 zł