Polska, żeton koronacyjny, 1734

Starożytność, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 22-08-2019 20:52:20
184802
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 24.7 mm, 3.45 g, patyna
Literatura: H-Cz. 2754, Racz. 374

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 487

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  400 zł
4)  380 zł
5)  210 zł
6)  200 zł
7)  195 zł
8)  190 zł
9)  185 zł
10)  170 zł
11)  165 zł
12)  160 zł
13)  155 zł
14)  150 zł