Zakończenie: 11-07-2019 20:00 ÷ 22:43
Francja, asygnata na 15 soli, 4.01.1792
206976
seria 125 | II |
55 zł szac. 60 zł 151 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, 2 x asygnata na 50 soli, 23.05.1793
183648
seria 2868, nierozcięte 2 egzemplarze w pionie | I/I- |
115 zł szac. 60 zł 239 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Czechosłowacja, 500 koron, 12.07.1941 (1945)
183117
seria 6 Oj, numeracja 028211, dwukrotna perforacja SPECIMEN | I-/II+ |
38 zł szac. 30 zł 197 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Czechosłowacja, 1.000 koron, 25.04.1934
183118
seria K, numeracja 114052, perforowany napis SPECIMEN | I- |
115 zł szac. 80 zł 128 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Chiny, 100 juanów, 1941
183107
seria P, numeracja 717283 | IV/V |
75 zł szac. 50 zł 235 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Chiny, 1 juan, 1935
183111
seria D-U, numeracja 823590 | I- |
60 zł szac. 30 zł 205 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Austria, 50 szylingów, 2.01.1970
183110
seria D-F, numeracja 693771 | I |
48 zł szac. 80 zł 93 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Austria, 100 szylingów, 2.01.1969
183103
seria R-H, numeracja 160902 | I |
55 zł szac. 80 zł 92 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, czek podróżniczy na 2.000 złotych, lata 80. XX w.
183656
seria N, numeracja 4955169 | I/I- |
70 zł szac. 60 zł 168 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, banknot testowy PWPW - Jan Krzeptowski "Sabała" 2010
168797
bez oznaczenia serii i numeracji | I |
120 zł szac. 100 zł 80 wyświetleń |
3 | zakończona |