Zakończenie: 04-07-2019 20:00 ÷ 21:44
Francja, medal na pamiątkę drugiego wjazdu do Paryża, 1815
182998
Aw: Głowa Ludwika XVIII w prawo, w dolnej części sygnatur... | II+ |
780 zł szac. 250 zł 1077 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Austria, Wiedeń -medal 6-cio dukatowy, bez daty (2 poł XIX w.)
182828
sygnowany K.L. ( Konrad Lange), Aw: Popiersie Chrystusa w... | II+ |
5 400 zł szac. 4 000 zł 813 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, 37 ne
182923
Aw: Głowa Gajusza Kaliguli w prawo, ΓΑΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΟΣ ΓΕΡΜΑΝ... | III |
170 zł szac. 125 zł 268 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar pośmiertny, po 161
182938
Aw: Głowa cesarza w prawo, DIVVS ANTONINVS; Rw: Ołtarz, D... | II |
220 zł szac. 200 zł 208 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 195-196
182948
Aw: Popiersie w prawo, L SEPT SEV PERT AVG IMP IIII, Rw: ... | III/III- |
105 zł szac. 100 zł 167 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 196-197
182957
Aw: Popiersie cezara w prawo, M AVR ANTON CAES PONTIF, Rw... | III+ |
180 zł szac. 125 zł 119 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, follis, 330-333
182925
Aw: Popiersie Constantinopolis w lewo z berłem na ramieni... | II- |
115 zł szac. 60 zł 164 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, grosz, 1539
182881
końcówka napisu PRVS | III |
115 zł szac. 100 zł 204 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, talar, 1638
183209
Aw: Popiersie króla w prawo, wokoło VLAD IIII D G REX POL... | III+ |
30 000 zł szac. 25 000 zł 1408 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 300.000 złotych, 1993
206996
XVII Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Lillehammer 1994 | I |
120 zł szac. 100 zł 93 wyświetleń |
7 | zakończona |