Zakończenie: 04-07-2019 20:00 ÷ 21:44
Austria, Wiedeń -medal 6-cio dukatowy, bez daty (2 poł XIX w.)
182828
sygnowany K.L. ( Konrad Lange), Aw: Popiersie Chrystusa w... | II+ |
5 400 zł szac. 4 000 zł 810 wyświetleń |
7 | zakończona |