Polska, 2 złote, 28.02.1919

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 2 złote, 28.02.1919

Polska, 2 złote, 28.02.1919

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 23-05-2019 20:08:00
180541
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje po reformie Grabskiego, 2 złote, 28.02.1919, seria 21 B, numeracja 023202
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: po lekkiej konserwacji, ślady po złamaniach, przybrudzony miejscowo papier, ale bardzo rzadkie
Literatura: Lucow 567 (R4), Miłczak 48b

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 402

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  860 zł
4)  840 zł
5)  820 zł
6)  740 zł
7)  700 zł
8)  660 zł
9)  520 zł
10)  460 zł
11)  410 zł
12)  390 zł