Zakończenie: 25-04-2019 20:00 ÷ 22:26
Francja, żeton pamiątkowy, 1838
177381
wybity z okazji otwarcia linii kolejowej z Paryża do Orle... | II |
75 zł szac. 120 zł 186 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Francja, medal z okazji wystawy światowej w Paryżu, 1878
178312
Aw: Głowa Ceres w lewo, z wieńcem z liści, kwiatów i płod... | II |
75 zł szac. 125 zł 324 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, Wystawa Rzemieślnicza w Berlinie, 1844
178305
Aw: Germania siedząca na kamieniu, z wieńcem i mieczem, n... | I- |
90 zł szac. 150 zł 237 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, medal, bez daty
178712
Aw: Popiersie zwrócone w lewo, na nim sygnatura Andrieu F... | I-/II+ |
150 zł szac. 250 zł 165 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, naśladownictwo saskiego denara Bernarda I lub II, XI w.
140625
Krzyżyk, wokoło imitacja napisu / Krzyżyk, wokoło imitacj... | IV/V |
— start 30 zł 143 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, naśladownictwo denara frankońskiego
140644
Krzyż z kulkami w kątach / Kapliczka z krzyżykiem wewnątrz | III |
— start 60 zł 168 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1660 CR
165838
Aw: Książe Jan Jerzy II na koniu, w otoku napis, Rw: Dwun... | II- |
— start 1 200 zł 223 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1566
167039
| III/III+ |
— start 1 800 zł 116 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, WYCOFANE - didrachma, koniec IV w. pne
178901
Aw: Głowa Karneiosa z rogiem Ammona w lewo, Rw: roślina S... | III/III+ |
— start 1 500 zł 941 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, I w. pne
178228
Aw: Głowa kobiety noszącej kalatos w prawo, Rw: Berło, K... | III |
— start 60 zł 101 wyświetleń |
0 | zakończona |