Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Rozpoczęcie: 11-03-2019 18:00
Zakończenie: 21-03-2019 20:00 ÷ 22:48
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Rosja, kopiejka, 1533-1547
Rosja, kopiejka, 1533-1547
174796
Aw: Św. Jerzy na koniu w prawo, poniżej litera A Rw: Legenda
III+

start 24 zł

50 wyświetleń

0 zakończona
Rosja, dienga, 1535-1584
Rosja, dienga, 1535-1584
174798
Aw: Św. Jerzy na koniu z szablą w prawo, Rw: Legenda
III+

start 18 zł

34 wyświetleń

0 zakończona
Rosja, medal historyczny z wielkim księciem - Igor Rurykowicz, XVIII w.
Rosja, medal historyczny z wielkim księciem - Igor Rurykowicz, XVIII w.
176582
Aw: Dziecięcy profil księcia, poniżej miecz i berło, woko...
I-

start 960 zł

131 wyświetleń

0 zakończona
Szwecja, medal ze świty królewskiej
Szwecja, medal ze świty królewskiej
176440
sygnowany u dołu I C H, Aw: Popiersie Jana III Wazy w pra...
I-

start 120 zł

77 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.