Aukcja online

pokaż wszystko
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 07-01-2019 18:00
Zakończenie: 17-01-2019 20:00 ÷ 21:39
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, medal z papieżem Janem Pawłem II, 1987
Polska, medal z papieżem Janem Pawłem II, 1987
172499
Aw: Półpostać papieża z krzyżem w lewo, Rw: Herb papieski...
I

3 700 zł

szac. 4 000 zł

1662 wyświetleń

7 zakończona
Austria, medal niesygnowany wybity z okazji budowy twierdzy w mieście Karlsburg (Al..
Austria, medal niesygnowany wybity z okazji budowy twierdzy w mieście Karlsburg (Al..
172460
medal niesygnowany wybity z okazji budowy twierdzy w mieś...
I/II

380 zł

szac. 250 zł

259 wyświetleń

6 zakończona
Austria, medal zaślubinowy, 1769
Austria, medal zaślubinowy, 1769
172461
medal sygnowany A. W. (Wideman), na zaślubiny Marii Amali...
II

190 zł

szac. 200 zł

241 wyświetleń

2 zakończona
Śląsk, medal zaślubinowy, 1766
Śląsk, medal zaślubinowy, 1766
172462
wybity z okazji ślubu Marii Krystyny Habsburg - Lotaryńsk...
I-

430 zł

szac. 500 zł

299 wyświetleń

4 zakończona
Francja, medal z serii władcy Francji - Chlotar II, 1840
Francja, medal z serii władcy Francji - Chlotar II, 1840
172582
Aw: Popiersie władcy w prawo, obok sygnatura CAQUÉ F 1840...
I-/II+

155 zł

szac. 250 zł

208 wyświetleń

2 zakończona
Francja, medal z serii władcy Francji - Childebert II, 1840
Francja, medal z serii władcy Francji - Childebert II, 1840
172583
Aw: Popiersie władcy w lewo, obok sygnatura CAQUÉ.1840., ...
I-

150 zł

szac. 250 zł

170 wyświetleń

1 zakończona
Francja, medal z serii władcy Francji - Childeryk III, 1839
Francja, medal z serii władcy Francji - Childeryk III, 1839
172585
Aw: Popiersie władcy w prawo, z boku sygnatura CAQUÉ.F. 1...
I-

165 zł

szac. 250 zł

213 wyświetleń

3 zakończona
Francja, medal pamiątkowy
Francja, medal pamiątkowy
172581
Aw: Popiersie władcy w lewo, na dole sygnatura DE PUYMAUR...
II

155 zł

szac. 250 zł

170 wyświetleń

2 zakończona
Francja, medal pośmiertny Karola Ferdynanda d' Artois, 1820
Francja, medal pośmiertny Karola Ferdynanda d' Artois, 1820
172580
Aw: Popiersie księcia w lewo, niżej sygnatura DE PUYMAURI...
III+

start 120 zł

155 wyświetleń

0 zakończona
Francja, medal pamiątkowy, 1834
Francja, medal pamiątkowy, 1834
172584
Aw: Popiersie władcy w lewo, z boku sygnatura CAQUÉ•F., w...
II

155 zł

szac. 250 zł

112 wyświetleń

2 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.