Polska, ort, 1616

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, ort, 1616

Polska, ort, 1616

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 20:41:40
172280
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1616, Gdańsk, popiersie króla z szeroką kryzą, na awersie dwukropek i krzyżyk kończy napis w otoku, łapa niedźwiedzia w tarczy
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: stara patyna, resztki grynszpanu
Literatura: Kop. 7490 (R1), Shatalin GD16a-4 (R)

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 307

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  260 zł
5)  220 zł
6)  200 zł
7)  190 zł