pokaż wszystko
Literatura, banknoty, monety średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Rozpoczęcie: 31-12-2018 18:00
Zakończenie: 10-01-2019 20:00 ÷ 21:56
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
wydawnictwa polskie, Izabela Korniluk - Zielonogórski papierowy pieniądz zastępczy (1917-1923) ..
172100

18 zł

szac. 30 zł

33 wyświetleń

1 zakończona
Polska, 10 marek polskich, 23.08.1919
167728
seria II-AH, numeracja 324841
I/I-

18 zł

szac. 30 zł

33 wyświetleń

1 zakończona
Polska, 500 marek polskich, 23.08.1919
170069
seria II-E, numeracja 046454

24 zł

szac. 40 zł

20 wyświetleń

1 zakończona
Polska, bon na 20 złotych, 1.06.1939
206610
numeracja 1078561

30 zł

szac. 50 zł

29 wyświetleń

1 zakończona
Polska, 20 złotych, 1.03.1940
Polska, 20 złotych, 1.03.1940
169363
seria K, numeracja 2701439
II/II+

12 zł

szac. 20 zł

19 wyświetleń

1 zakończona
Polska, 1 złoty, 1.08.1941
Polska, 1 złoty, 1.08.1941
169701
seria AD, numeracja 1204411
I/I-

24 zł

szac. 40 zł

21 wyświetleń

1 zakończona
Polska, zestaw banknotów 50 złotych, 1.12.1988
171852
różne serie - H...

60 zł

szac. 100 zł

33 wyświetleń

1 zakończona
171853
różne serie - K...

60 zł

szac. 100 zł

25 wyświetleń

1 zakończona
Francja, asygnata na 15 soli, 4.01.1792
169421
seria 125
III/III+

24 zł

szac. 40 zł

69 wyświetleń

1 zakończona
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
170523

30 zł

szac. 50 zł

66 wyświetleń

1 zakończona