Polska, trojak, 1562

Polska, trojak, 1562

Polska, trojak, 1562

Cena wylicytowana: 2 700 zł
Aukcja zakończyła się 20-12-2018 20:50:00
171020
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, trojak, 1562, Wilno, moneta dużej średnicy z popiersiem króla, końcówki napisów LI / LITVA, na rewersie krzyż zaczyna napis
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadki, patyna
Literatura: Iger V.62.1.c (R3), Cesnulis-Ivanauskas 9SA3-1 (RRRR), Tyszkiewicz 18 mk

Cena końcowa: 2 700 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 1523

1)  2 700 zł
2)  2 600 zł
3)  2 400 zł
4)  2 000 zł
5)  1 900 zł
6)  1 850 zł
7)  1 800 zł
8)  1 500 zł