Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 20:01:40
91770
Opis: wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych 1916-1978; tom VI, Monety obce władców Polski i pretendentów do korony polskiej 1002-1794. Warszawa 1980
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 234 strony formatu A5 z setkami rysunków monet, oprawa kartonowa, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską zwiazanej, pięknie zachowane

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 555

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  30 zł
4)  18 zł