wydawnictwa polskie, Emeric Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et Monnai..

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 20:00:40
169335
Opis: wydawnictwa polskie, Emeric Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Polonaises, vol. I-V, St. Petersburg-Kraków 1871-1916 (10-tomowa kserokopia reprintu wydanego w Grazu w 1957 roku)
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: oprawa twarda introligatorska, stara kopia - sprzed 1990 roku, brak strony 53 w I tomie, brak stron 66-67 w indeksie tomu IV, całość ładnie zachowana

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 627

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  115 zł